mujgan cetin

Güncel Eğitim ve Danışmanlık Hizmetlerimizden Faydalanın

İnovasyon Eğitim ve Danışmanlık hizmetlerimize erişmek için
www.mujgancetin.com
adresini ziyaret edebilirsiniz.

#ONLİNE #Eğitim programımızda ISO-5600* #İnovasyonYönetimSistemi standartlar serisi eğitimlerimiz başlıyoor

 

ONLİNE İNOVASYON MENTÖRü kapsamında başladığımız ONLİNE CLASS programımızda ilk eğitimlerimiz #ISO56000 #İnovasyonYönetimSistemi standartlar serisinden;

  • #ISO56000 İnovasyon Terimler ve tanımlar,
  • #ISO56002 İnovasyon yönetim sistemi,
  • #ISO56003 İnovasyon işbirliği yönetimi,
  • #ISO56004 İnovasyon yönetimi değerleme

standartları ile başlıyor. İster BİREYSEL, ister KURUMSAL, İster ONLİNE, ister OFFLİNE katılım sağlayabilirsiniz.

Corona günlerinde hayat, ekonomi, değer ve ilkelerimiz radikal değişir iken; müşterilerimizin hayatları, ihtiyaçları ve öncelikleri de değişiyor. Bu değişim öylesine kalıcı ki, artık geri dönülmez bir dönüşümün içerisindeyiz. Bu dönüşümdeki #İNOVASYON fırsatlarının sizde benim gibi farkında mısınız? 

Bu programlarımızın amacı, yaşadığımız bu karmaşık (kaotik) günlerde,  SÜRDÜRÜLEBİLİR İNOVASYON BAŞARILARInız için YÖNETİM SİSTEMİ  uygulamalarınıza rehberlik etmektir.

Dönüşen dünyada sürdürülebilir #İNOVASYON başarınız için ürettiğiniz değeri hadi birlikte dönüştürelim. Programımıza katılmak için lütfen ..............

Bizimle başarıyla ulaşmak sadece 3 adım

Ürettiğimiz çözümlerin müşterilerimiz tarafından benimsenmesi ve hayata geçirilmesi için sadece yol gösterici olarak değil, yola birlikte çıkıp birlikte başarmak temel stratejimizdir.

Mevcut Durum Analizi

Mevcut Durum Analizi

Uluslararası yöntemlerle hızlı ve etkin analiz ederek kök neden tespit edilmektedir.

Danışmanlık

Danışmanlık

İnovasyon, verimlilik veya kurumsal hizmetler alanında deneyimli uzmanımız ile sizin kalıcı bir şekilde başarmanız için yönlendirme ve koçluk sunulmaktadır.

Eğitim

Eğitim

Yenilikçi sistem ve metodların kalıcı bir şekilde haya geçirilmesi için uygulamalı eğitimler ve çalıştaylar gerçekleştirilmektedir.

TOP