mujgan cetin

Güncel Eğitim ve Danışmanlık Hizmetlerimizden Faydalanın

İnovasyon Eğitim ve Danışmanlık hizmetlerimize erişmek için
www.mujgancetin.com
adresini ziyaret edebilirsiniz.

Eğitimlerimiz ile sizlere bilgi, beceri kazandırıyoruz.

 

INOVASYON YÖNETİMİ

İnovasyon yönetimi sürdürülebilir gelişmenin temelidir. Yenilikçilik, inovasyon yönetimi, ar-ge projeleri yönetimi, inovasyon fırsatları keşfi, çölde inovasyon seferi v.b eğitimlerimiz ile gelişmenize katkı sağlarız.

 

VERİMLİLİK YÖNETİMİ

Verimlilik, kuruluşların global ekonomi içerisinde rekabet edebilmesi için zorunludur. Verimlilik arttırma teknikleri, üretim planlama, JIT, Yalın üretim, stok yönetimi, kanban, iş etüdü, hat dengeleme v.b eğitimlerimiz ile gelişmenize katkı sağlarız.

 

KURUMSAL YÖNETİM

Stratejik planlamadan uluslararası yönetim standartlarına uygun şekilde yönetim sistemlerinin kurulması ve geliştirilmesi hiç bitmeyen bir süreçtir. Toplam kalite yönetimi, ISO-27001, OHSAS 18001, ISO-9001, ISO-50001, ISO-14001 v.b eğitimlerimiz ile gelişmenize katkı sağlarız.

 

 

 

Bizimle başarıyla ulaşmak sadece 3 adım

Ürettiğimiz çözümlerin müşterilerimiz tarafından benimsenmesi ve hayata geçirilmesi için sadece yol gösterici olarak değil, yola birlikte çıkıp birlikte başarmak temel stratejimizdir.

Mevcut Durum Analizi

Mevcut Durum Analizi

Uluslararası yöntemlerle hızlı ve etkin analiz ederek kök neden tespit edilmektedir.

Danışmanlık

Danışmanlık

İnovasyon, verimlilik veya kurumsal hizmetler alanında deneyimli uzmanımız ile sizin kalıcı bir şekilde başarmanız için yönlendirme ve koçluk sunulmaktadır.

Eğitim

Eğitim

Yenilikçi sistem ve metodların kalıcı bir şekilde haya geçirilmesi için uygulamalı eğitimler ve çalıştaylar gerçekleştirilmektedir.

TOP