mujgan cetin

Güncel Eğitim ve Danışmanlık Hizmetlerimizden Faydalanın

İnovasyon Eğitim ve Danışmanlık hizmetlerimize erişmek için
www.mujgancetin.com
adresini ziyaret edebilirsiniz.

DANIŞMANLIKDANIŞMANLIK

SİSTEM Yönetim Danışmanlığı Ltd.Şti olarak verdiğimiz danışmanlık hizmetleri

EĞİTİMEĞİTİM

Uygulamalı eğitim programlarımız KURULUŞA ÖZEL programlar halinde geliştirilmektedir.

ESERLERİMİZESERLERİMİZ

Çeşitli dergi ve gazetelerde yayınlanan makaleler, kitaplar, tezimiz ve kongre konuşmalarına bu başlık altından erişebilirsiniz.

INOVASYON YÖNETİMİ
Eğitimlerimiz +

INOVASYON YÖNETİMİ

İnovasyon yönetimi sürdürülebilir gelişmenin temelidir. AR-GE ve INOVASYON Projeleri yapısı gereği risk içerirler. İnovasyon yetkinliğinizi değerlendirerek, şirketinizin iş stratejisiyle paralel inovasyon stratejisi hazırlayarak, verilen hibe devlet destekleri ile inovasyon projelerini gerçekleştirmeniz için yanınızdayız.

VERİMLİLİK YÖNETİMİ
Eğitimlerimiz +

VERİMLİLİK YÖNETİMİ

Verimlilik, kuruluşların global ekonomi içerisinde rekabet edebilmesi için zorunludur. Bütün çalışmalarınıza verimlilik bakış açısını kazandırmak amacıyla; verimlilik yetkinliğinizi değerlendirmek, gerekli teknikleri öğretmek, verimlilik projelerini hayata geçirmek için koçluk hizmetlerimiz ile yanınızdayız.

KURUMSAL YÖNETİM
Eğitimlerimiz +

KURUMSAL YÖNETİM

Stratejik planlamadan uluslararası yönetim standartlarına uygun şekilde yönetim sistemlerinin kurulması ve geliştirilmesi amacıyla eğitim ve danışmanlık hizmetlerimiz ile yanınızdayız. Bilgi güvenliği, enerji, kalite-çevre-iş sağlığı ve güvenliği, müşteri memnuniyeti yönetim sistemlerinin kurulması ve geliştirilmesi için eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

HABERLER / DUYURULAR

tümünü gör -
 • KalDer Online Eğitimi #ISO56002 #İnovasyonYönetimSistemi standartını anlatıyorum
  08 Mayıs 2020 by mujgan, in Haberler / Duyurular
  KalDer Online Eğitimi #ISO56002 #İnovasyonYönetimSistemi standartını anlatıyorum
  # Sürdürülebilir # inovasyon başarısı için # İnovasyonYönetimSistemi ne gönül verenler.......
  Read More +
 • #ONLİNE #Eğitim programımızda ISO-56000* #İnovasyonYönetimSistemi standartlar serisi eğitimlerimiz başlıyooor
  07 Mayıs 2020 by mujgan, in Haberler / Duyurular
  #ONLİNE #Eğitim programımızda ISO-56000* #İnovasyonYönetimSistemi standartlar serisi eğitimlerimiz başlıyooor
  ONLİNE İNOVASYON MENTÖRü kapsamında başladığımız ONLİNE CLASS programımızda ilk eğitimlerimiz...
  Read More +
 • #OnlineİnovasyonMentörü Programımız Başladı
  10 Nisan 2020 by mujgan, in Haberler / Duyurular
  #OnlineİnovasyonMentörü Programımız Başladı
  COVİD-19 sonrasını beklemek yerine; hem size hem bana değer katacak, yenilikçi çözümleri birlikte...
  Read More +

mujgan cetin

Güncel Eğitim ve Danışmanlık Hizmetlerimizden Faydalanın

İnovasyon Eğitim ve Danışmanlık hizmetlerimize erişmek için
www.mujgancetin.com
adresini ziyaret edebilirsiniz.

Online İnovasyon Mentorü Başlıyor

Evde kaldığımız bu Corona günlerinde; önceliklerimiz, değerlerimiz, ilkelerimiz ve ilişkilerimiz, kısacası hayatımız kökten değişiyor. Herkes, hep bir ağızdan ‘Herşey değişecek..!’ diye konuşuyor. Bu değişim öylesine kalıcı ki, artık geri dönülmez bir dönüşüm yaşıyoruz. Evlerimizdeyiz ama çok endişeliyiz….. Yine de 

‘Geleneksel iş yapış şeklimin buna bağlı olarak da gelirimin radikal biçimde değişeceğini görüyorum. İnovasyonun katkısını alarak, dönüşen dünyaya uyumlanarak; değerimi geliştirerek sürdürmek istiyorum….’ diyorsanız….

 Yalnız değilsiniz….

Sizler gibi ben de, bu dönüşüme adapte olmaya çalışırken, fayda üretmeye karar verdim. Evde verimsiz bir şekilde COVİD-19 sonrasını beklemek yerine; en iyi bildiğim konulardan olan inovasyon yönetimini, en iyi bildiğim şekilde sizlerle paylaşmak istedim. Hem size hem bana, değer katacak, yenilikçi çözümleri birlikte keşfetmemizi sağlayacak yeni bir öğrenme alanı tasarladım. COVID-19 ve sonrasında pozitif bireysel ve kurumsal sonuçlar yaratacak, kolaylaştırılmış bu etkileşimli öğrenme ortamına ‘#OnlineİnovasyonMentörü’ programı adını verdim. Bu program KİŞİLER ve KURUMLAR için ayrı ayrı gerçekleşecek. İçinde olduğumuz bu dönüşüm zamanlarından güçlenerek çıkmak için; kişisel kariyerinize veya kuruluşunuzun geleceğine #iNOVASYON yardımı ile çözümler bulabileceksiniz.  

Kişiler : Bireysel İnovasyonumu Yönetiyorum İnovasyon yetkinliklerinizi deneyimsel tekniklerle geliştirerek size özel mentörlük ile geleceğinizi oluşturmaya davet ediyorum.

Kimler katılmalı?

 • Evde çalışmak zorunda kalanlar
 • Kendilerini Corona sonrası dünyaya hazırlamak isteyenler
 • İşten çıkarılma riski olanlar
 • İşten ayrılanlar veya Corona dönemi işinden olanlar

Kuruluş Liderleri : Kurumsal İnovasyonumu Yönetiyorum Belirsizlik ortamında risk ve fırsatları değerlendirmeye, kuruluşunuza özel stratejiler geliştirmeye, çalışma şeklinizi, sistemlerinizi doğru zamanda doğru düşünce tasarımları ile yeniden tasarlamaya davet ediyorum.

Kimler katılmalı?

 • Kuruluşunun geleceğini düşünen liderler
 • Evden çalışmak zorunda olan ve ekiplerini uzaktan yönetmek zorunda kalan yöneticiler
 • Corona sonrası “yeni dünyaya” hazırlanmak, fark yaratmak isteyenler
 • Corona sonrası sektörlerinin ve şirketlerinin geleceğinden endişe duyanlar

Online İnovasyon Mentörü Hizmetimiz Nasıl İşliyor?

Mentörlük sistemimiz; internet üzerinden canlı yayınla gerçekleşir. Katılımcılarımız, belirtilen saatte bilgisayarları aracılığıyla canlı mentörlük almak için gönderdiğimiz bağlantıya tıklayarak, ilgili programa bağlanırlar. Size, yayın yapılan sisteme ilişkin bağlantı e-postası, kesin kayıttan sonra, hizmetimizden önce gönderilecektir. (Uygulamayı bilgisayarınıza indirmeniz gerekmemektedir. ) Programın yayın sayfasında, soru sorup sorulara cevap verebileceğimiz bir sohbet bölümü, karşılıklı birbirimizi görebileceğimiz kamera ekranı olacaktır. Ayrıca ekran paylaşımı aracılığıyla benim ekranımı da gerektiğinde görebileceksiniz. Oturum öncesinde kullanacağınız dokümanlar, ödevler e-posta ile tarafınıza ulaştırılacaktır. Oturum öncesi okumanız için önerilen kaynaklar, makaleler ve kitaplar da e-posta da iletilecektir. Mentörlük hizmetimiz için internete bağlı kameralı ve mikrofonlu bir adet bilgisayar kullanmanız yeterlidir. 

Bize Ulaşmak İçin:  ‘Online İnovasyon Mentörü’ programı ile ilgili merak ettiklerinizi ve aşağıdaki bilgileri içeren ön kayıt elektronik postasını lütfen mujgan@sistemyon.com.tr adresine gönderiniz. Sorularınıza cevaplarım ve programa ilişkin bilgilerle size en kısa zamanda geri dönüş sağlayacağım.

İnovasyonla kalıcı üstünlükler yaratıyoruz....

İnovasyon yönetimi uzun soluklu bir yolculuktur. Bu yolculuktaki her adımda sizlerin başarılarınız için yanızdayız.

İnovasyon yetkinliği değerlendirmesi, inovasyon stratejisi hazırlama, İnovasyon kültürü ve organizasyonunu geliştirmesi, inovasyon projelerini kapsayan inovasyon programının ulusal ve uluslararası hibelerle hayata geçirilmesi...

BUGÜNE KADAR...

150+

Danışmanlık hizmeti sunduğumuz Projeler

6milyon

Kuruluşlara inovasyon projelerinde kazandırılan hibe
 

300+

Eğitim verilen kurum / kuruluş

30+

İnovasyon ve Ar-ge projemiz

3000+

Eğitime katılan katılımcı

50+

Yazılı Eser

Bizimle başarıyla ulaşmak sadece 3 adım

Ürettiğimiz çözümlerin müşterilerimiz tarafından benimsenmesi ve hayata geçirilmesi için sadece yol gösterici olarak değil, yola birlikte çıkıp birlikte başarmak temel stratejimizdir.

Mevcut Durum Analizi

Mevcut Durum Analizi

Uluslararası yöntemlerle hızlı ve etkin analiz ederek kök neden tespit edilmektedir.

Danışmanlık

Danışmanlık

İnovasyon, verimlilik veya kurumsal hizmetler alanında deneyimli uzmanımız ile sizin kalıcı bir şekilde başarmanız için yönlendirme ve koçluk sunulmaktadır.

Eğitim

Eğitim

Yenilikçi sistem ve metodların kalıcı bir şekilde haya geçirilmesi için uygulamalı eğitimler ve çalıştaylar gerçekleştirilmektedir.

 1996'dan bu yana İnovasyonla kalıcı üstünlükler yaratmanızı sağlıyoruz. 
TOP